Про нас

Наша фірма почала свою роботу в 1993 році. В ті роки ми займалися зварюванням металевих конструкцій для балконів, теплиць, мансард. Паралельно розвивали інші напрямки. Виготовляли ворота, ковані перила, дашки, паркани, альтанки. Робили броньовані двері з мдф накладками.
На початку 2000-них ринок почав наповнятися новими технологіями, ми відвідували різні виставки та знайомилися з новими партнерами, навчаючись втілювати ці новинки в життя.
Таким чином зі звичайних металевих балконів ми почали виготовляти сучасні алюмінієві розсувні та металопластикові відкривні балконні конструкції та вікна і двері за індивідуальними бажаннями наших клієнтів.

Ще одним з цікавих для нас напрямків – це виготовлення будь-яких модульних конструкцій з сендвіч панелей. Наші спеціалісти спроектують, зроблять кошторис, виготовлять та змонтують любу споруду за вашим бажанням, будь-то магазин, склад, гараж чи ін.
Зварювальні роботи в нашій справі відіграють чи малу роль. Тому практика показала, що можемо виготовляти різноманітні металеві конструкції. А саме ми робимо відкатні та розпашні ворота на будь-який смак з автоматикою та без. Паркани, фіртки, двері, дашки, ставні та інші вироби з металу.
На нашому рахунку тисячі об'єктів, заміри, проекти за індивідуальним бажанням, швидке виготовлення та якісний монтаж.
Нас радять друзям.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом


Адрес: Україна, м. Львів, вул. Зелена 149 Б
Київстар: 067 752 94 40
Life: 063 699 92 80
E-mail: balkonlviv@ukr.net 
Viber: +380677529440

КОНТАКТНА ФОРМА

Створення сайтів: GlowTech